پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - حضور یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی استان و شهرستان مهریز در مانور زلزله مشترک یزد و کرمان
بازدید : 305 19 مرداد 1398 ساعت 15:37 شماره :62841
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد:
حضور یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی استان و شهرستان مهریز در مانور زلزله مشترک یزد و کرمان

به گزارش روابط عمومی منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهریز صبح سه شنبه ۱۵ مرداد ماه مانور زلزله مشترک بین استان‌های یزد و کرمان در منطقه بیاض شهرستان انار با حضور یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی استان و شهرستان مهریز برگزار شد

در این مانور سرهنگ مختومی فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی استان ، محسنی نسب جانشین فرمانده یگان حفاظت استان ، فرمانده یگان حفاظت اداره منابع طبیعی شهرستان و مامورین و سربازان یگان حضور داشتند.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گفتمانور زلزله با هدف هماهنگی و انسجام بین نیرو‌های ۲ استان همجوار یزد و کرمان انجام شد تا آمادگی دستگاه‌ها سنجیده و ارزیابی شود.

سرهنگ مختومی افزود: 2 دستگاه و 6 نفر از یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و شهرستان در این مانور شرکت داشتند.

وی وظیفه اداره منابع طبیعی در این مانور را اطفاء حریق اراضی کشاورزی و مرتعی اطراف مناطق زلزله زده عنوان نمود.

باقری ریاست منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهریز: هدف از اجرای این مانور را ارزیابی توانایی های پرسنل و نیروهای یگان حفاظت در اطفاء حریق در جنگلها و مراتع، آمادگی پرسنل و چگونگی مدیریت بحران در هنگام حریق، فراهم کردن تجهیزات در حالات اضطراری و رفع نواقص احتمالی را از اهداف برگزاری این مانور بیان کرد.

 

 

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :